Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Yazlık Görmek

Rüyada yazlık görmek rüyasını gören kadınsa, sevgi ve saygı odaklı ilişkiler kurmayı bilen, hem maddi hem de manevi değerleri elinde tutan ve kendisinden çok hoşlanan okumuş bir erkekle çok mutlu olacağı bir evlilik yapacağına yorumlanır. Yazlık bir yere gitmek genç ve bekar bir erkeğin rüyasıysa, her anlamda güvenilir, eski evliliğinden bir çocuğu olan ve uyumlu bir ilişki kurabileceğini düşündüğü yakışıklı bir kadınla evliliğe giden bir beraberliğe başlayacağına yorulması gereken bir rüyadır. Yazlık ev kiralamak rüyasını gören evli bir adamsa, kısa zaman içerisinde, yurt dışında iş yapmakla ilgili isteğinin hayırlı bir neticeye varacağına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır. Yazlık terlik görmek yapılan bazı dedikodular sebebiyle iki kardeş arasında ortaya çıkan problemli ilişkilerin, alınan sağlıklı kararların ardından sona ereceğine, iki kardeş arasındaki çok arzulanan mutluluğun tekrar sağlanılacağına tabir edilir.

Rüyada Eski Yazlık Ev Satın Almak

Rüyada eski yazlık ev satın almak bekar bir kadının rüyasıysa, sosyal ilişkileri sağlam, manevi değerleriyle ön planda olan ve eskiden de tanıdığı zengin bir beyle hayallerindeki evliliği yapacağına tabir edilmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Yazlık Komşunu Görmek

Rüyada yazlık komşunu görmek iki kardeş arasında uzun süredir devam eden sorunların, bazı kişilerin araya girmesiyle beraber sona ereceğine, bu sebeple iki kardeş arasındaki çok istenen muhabbet ortamının tekrar kazanılacağına yorumlanır.

Rüyada Deniz Kenarında Ev Görmek

Rüyada deniz kenarında ev görmek evlilik çağında bir erkeğin rüyasıysa, insana güven veren, hem maddi hem de manevi değerleri elinde tutan ve kendisinden çok hoşlanan orta yaşlı bir bayanla evlilikle sonuçlanacak bir ilişkiye başlayacağına yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada Tatil Yapmak

Rüyada tatil yapmak rüyasını gören kişi yeni evlenmiş bir adamsa, kısa süre sonra, umre yolculuğuna çıkmak yönündeki niyetinin hayırlı neticelerinin alınacağına yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Yazlık Villa Görmek

Rüyada yazlık villa görmek rüyayı gören kimsenin, arkadaşlarının zor günlerinde destek olan, nezaket ve anlayışlılık açısından özverili davranan, bunlardan dolayı da çevresi tarafından sevilen bir kimse olduğu yönünde bir işarettir.

Rüyada Yazlık Görmek
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar