Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Terzihane Görmek

Rüyada terzihane görmek elde kalan son paranın da kaybına sebep olan ekonomik anlamdaki sıkıntılı sürecin, ileriki günlerde, aileden gelen parasal destek sayesinde ekonomik imkanların genişlemesinin ardından, maddi manada çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine tabirlenir. Terzi ve kumaş görmek mevcut şartlarda satın alınamayan bazı lüks eşyaları almakla ilgili gayretli çalışmaların, mali anlamda zenginliği bilinen tanıdık bir kimsenin desteğini alarak sahip olunan ekonomik imkanların mümkün kıldığı imkanlarla beraber olumlu sonuçlarının alınmasına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır. Terzi dükkanına gitmek maddi anlamda kısıtlanmışlık yaşayanlarca görülen bir rüya olarak tabir edilirse, maddi olarak ciddi imkanları olan tanıdık bir kimsenin desteğini almaya ve bu durumla birlikte uzun zamandır bir türlü düzene girmeyen parasal manadaki yoksulluğun bitmesine yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada Terzi Ve Kumaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada terzi ve kumaş görmek beklenen şeylerin yerine gelmemesi sebebiyle ortaya çıkan parasal manadaki sıkıntılı durumların nihayet sona erip, devlet desteğiyle günden güne daha çok kazanç sağlayarak, parasal yönde büyük atılımlar yapabilecek güce ulaşmaya tabirlenir.

Rüyada Terzide Olduğunu Görmek

Rüyada terzide olduğunu görmek eskiden beri hayali kurulan konforlu hayata kavuşmakla ilgili maksatların, mali manada yardım etmeyi seven aile büyüğünden alınan ekonomik destekle birlikte güç kazanarak ele geçen güçlü parasal olanaklarla beraber olumlu neticelerinin alınmasına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada Terziye Ceket Diktirmek

Rüyada terziye ceket diktirmek maddiyatla ilgili kısıtlanmışlık yaşayanlardan tarafa yapılan analize göre, parasal açıdan son derece önemli imkanlara sahip birisiyle ortak olmaya ve bununla beraber beklentilerin karşılanmamasından dolayı ortaya çıkan ekonomik yöndeki sıkıntılı durumların yerini ferahlığa terk etmesine işaret ettiği düşünülen bir rüyadır.

Rüyada Terzi Dükkanına Gitmek

Rüyada terzi dükkanına gitmek dikkatsiz ve özensiz davranmak nedeniyle sağlığın bir süreliğine kaybedilmesine fakat, tıbbi tedavi almak ve destek olsun diye stresten kurtulmak ile beraber şifaya kavuşup huzur bulunacağına yorulur.

Rüyada Terziye Kıyafet Diktirmek

Rüyada terziye kıyafet diktirmek sağlıksız beslenmeye devam edildiği müddetçe değişik sağlık sorunları yaşanacağına, bu yüzden sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanılmasının beraberinde kimi tıbbi çalışmaların yapılmasının önemini vurgulayan bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Dikiş Makinesi Görmek Neye Delalettir?

Rüyada dikiş makinesi görmek sağlık sorunları yüzünden sıkıntı çekmemek amacıyla, devamlı olarak çeşitli sporların yapılmasıyla birlikte, ruhsal enerjinin yüksek tutulmasına ihtiyaç olduğuna yorulur.

Rüyada Dikiş Malzemeleri Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dikiş malzemeleri görmek maddi konular sebebiyle eski dostlar arasında epeydir süregelen sıkıntılı durumların, büyüklerin de araya girmesiyle beraber uzlaşmayla sonuçlanacağına, böylece eski dostlar arasındaki muhabbet ortamının eski durumuna döneceğine yorumlanır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar