Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Tapu Görmek

Rüyada tapu görmek senelerdir belli bir standart oturtulamayan parasal yöndeki darlık halinin sona erip, ortak kurulacak bir iş sebebiyle günden güne daha fazla para kazanarak, mali açıdan iyi bir duruma gelmeye tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır. Arsa tapusu almak normal şartlarda satın alınamayan bazı eşyaları almakla alakalı arzulanan şeylerin, mali açıdan sağladığı kazanımları oldukça fazla olan arkadaştan yardım görerek elde edilen yeni güçlü parasal olanakların imkan sağladığı durumla birlikte olumlu sonuçlarının alınacağına yorulur. Ölüden tapu almak parasal anlamda zor şartlar içerisinde olanlara yönelik bir yorumlamaya göre, ekonomik açıdan zengin olanaklara sahip olan birisiyle ortak olmaya ve bununla birlikte uzun zamandır bir türlü düzene girmeyen maddi manadaki kısıtlı şartların nihayetlenmesine yorumlanır. Ev aldığını görmek sırların ortaya dökülmesi sebebiyle rüya sahibinin babasıyla arasında kronik hale gelen şiddetli tartışmaların, gösterilen iyi niyetler vesilesiyle son bulacağına, bu sebeple rüya sahibinin babasıyla arasındaki çok arzulanan muhabbet ortamının yakalanılacağına yorulur. Tapuda ev satışı yaptığını görmek evli olmayan bir kadının rüyasıysa, son derece ahlaklı, oldukça geniş mali olanaklara sahip olan ve kendisine evlilik teklifi yapan kültürlü bir adamla herkesi imrendirecek bir evlilik yapacağına tabirlenir.

Rüyada Resmi Belge Görmek

Rüyada resmi belge görmek sıkıntı veren ve epey bir süreden beri devam eden mali anlamdaki kaygı verici durumların düzelip, alınan mali destekle birlikte kademeli olarak artan bir kazanç elde ederek, ekonomik olarak büyük bir servete kavuşmaya yönelik işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Tapu Satmak

Rüyada tapu satmak epeycedir imkan bulunamadığı için ödenemeyen borçları ödemeye yönelik gayretli çalışmanın, mali manada zenginliğiyle tanınan birinden alınan destekle ilerleyerek ele geçen yeni önemli mali imkanlarla birlikte mutluluk verici sonuçlarının alınacağına yorulur.

Rüyada Mühürlü Evrak Görmek

Rüyada mühürlü evrak görmek maddi sorunlarla uğraşanlara göre yorumlanırsa, maddi anlamda zenginliğe sahip bir tanıdığın desteğiyle maddi rahata ermeye ve bununla beraber kar sağlanamayacak işlerle uğraşmak yüzünden beliren ekonomik manadaki belli imkansızlıkların sona ermesine işaret ettiği düşünülen bir rüyadır.

Rüyada Arazi Tapusu Görmek

Rüyada arazi tapusu görmek bir takım maddi konular yüzünden rüya sahibinin annesiyle arasında gündeme gelen şiddetli tartışmaların, yaşanan ilginç bir olay vesilesiyle sona ereceğine, böylece de rüya sahibinin annesiyle arasındaki muhabbet ortamının sağlanılacağına tabir edilir.

Rüyada Tapu Memuru Görmek

Rüyada tapu memuru görmek rüyasını gören erkekse, dürüstlük erdemine sahip, maneviyata hak ettiği değeri veren ve kendisine evlilik teklifinde bulunan sevdiği bir kadınla ömür boyu mutlu olacağı bir evlilik yapacağına yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada Tapu Görmek
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar