Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Sevmediğin Birini Görmek

Rüyada sevmediğin birini görmek bir türlü düzeltilemeyen işler yüzünden ortaya çıkan mali yöndeki yetersizlik halinin sonucu olan üzüntülerin bitip, yeni ticari atılımlarla birlikte maddi imkansızlıklar geride bırakılarak, ekonomik anlamda hayallere çok daha kısa zamanda ulaşılacağına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır. Küs olduğun birini görmek epeydir alınamayan ev veya arsayı almaya ilişkin projelerin, mali olarak çok geniş imkanlara sahip birisiyle kazancı yüksek bir iş yaparak ele geçen ekonomik imkanlarla beraber olumlu neticelerinin alınacağına tabir edilir. Sevmediğin biriyle konuşmak mali kısıtlı şartlara sahip olanlarla ilgili yoruma göre, parasal anlamda son derece önemli imkanlara sahip birinin yardımını almaya ve bu güzel gelişme sayesinde uzun zamandır devam eden parasal manadaki zorlukların sona ermesine işaret etmesi gereken bir rüyadır. Sevmediğin birini evinde görmek vitamin eksikliği yüzünden sağlıkla ilgili bir takım sorunlar yaşanacağına fakat, doktor tedavisi görmek ve bununla beraber sağlıklı gıda tüketimi yapmak şartlarının yerine getirilmesi halinde kısa sürede iyileşileceğine işaret etmesi gereken bir rüyadır. Sevmediğin bir erkek görmek sağlıksız ortamların terk edilmemesi halinde iyileşmenin gecikeceğine, biran evvel iyileşmek içinse, doktora başvurulmasıyla beraber tıbbi olarak ta ihmallerin sonlandırılması gerektiği anlamında yorulur. Ayrıldığın sevgilini görmek devamlı olarak ilaç kullanmak zorunda kalmamak amacıyla, spor yapılıp, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılmasıyla birlikte, sosyal aktivitelerin arttırılmasının ihtiyaç olduğuna yorumlanır.

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek Neye Delalettir?

Rüyada küs olduğun birini görmek ödenemeyen borçlar yüzünden beliren maddi yöndeki kötüye gidişin tam tersine, yeni bir iş kapısının açılması vesilesiyle parasal imkanların epeyce genişleyerek, parasal açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada Sevmediğin Biriyle Konuşmak

Rüyada sevmediğin biriyle konuşmak pahalı bir araba almak yönündeki hedeflerin, ekonomik açıdan fazlaca imkanı olan birisiyle ortak olarak elde edilen yeni ekonomik şartların mümkün kıldığı imkanlarla beraber mutluluk getireceğine tabir edilir.

Rüyada Ayrıldığın Sevgilini Görmek

Rüyada ayrıldığın sevgilini görmek ekonomik olarak beklentileri olanlara göre yorumlanırsa, mali manada yeterince zengin olan birisiyle parasal ilişki kurup menfaatlenmeye ve sıkıntı veren ve epey bir süreden beri devam eden mali manadaki kaygı verici durumların yerine rahatlığın gelmesine yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Sevmediğin Bir Erkek Görmek

Rüyada sevmediğin bir erkek görmek stres altında çalışmak nedeniyle tedavisi mümkün olan bir hastalık kapılacağına ama, ihtisas sahibi bir doktora görünmek ve destek anlamında sağlıklı beslenmeye adapte olmak gibi şartlara uymak koşuluyla giderek iyileşileceğine tabirlenir.

Rüyada Sevmediğin Bir Kadını Görmek Neyi Sembolize Eder?

Rüyada sevmediğin bir kadını görmek sağlıksız gıda tüketimi yapıldığı sürece hastalığın giderek ilerleyeceğine, bunun için doktor randevularının aksatılmaması ve tıbben kimi sorunların nedeninin araştırılması gerektiğine vurgu yapan bir rüya olarak yorulur.

Rüyada Sevmediğin Birini Evinde Görmek

Rüyada sevmediğin birini evinde görmek hastalıklardan uzak, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmek adına, disiplinli olarak spor yapılıp, sigaradan uzak durulmasının yanı sıra, sosyal aktivitelerin arttırılmasında özenli davranmak gerektiğine işaret eden bir rüya olarak yorum yapılır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar