Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Sevgilinin Senden Ayrılmak İstemesi

Rüyada sevgilinin senden ayrılmak istemesi geçmişe dönük bazı konular sebebiyle dostlar arasında gittikçe çoğalan kavga ve çekişmelerin, yaşanan türlü dertlerin ardından tatlıya bağlanarak sonlanacağına, böylece dostlar arasındaki beklenen sağlıklı ortamın sağlanılacağına yorulur. Sevdiğinden ayrılıp ağlamakda eş dost ve akrabalarının dertleriyle ilgilenen, kul hakkı yemekten korkan, bunlardan dolayı da arkadaş çevresinde sevilen bir adamla sağlam bir dostluk kurulacağına işaret eden bir rüyadır. Sevgili ile kavga edilmesi bir değerlendirmeye göre rüya sahibinin, arkadaşlarını sürekli arayıp soran, hak ve adalet konularında son derece titiz davranan, bu nedenlerle de dostları tarafından sevilen bir insan olduğuna delildir. Erkek yada kadın eşin evi terk ettiğini görmek genç bir kadının rüyası ise, dürüstlüğüyle ün yapmış, eski karısından boşanmış ve uzak akraba çevresinden olan bir kimseyle hayallerindeki evliliği yapacağına yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada sevgilinin terk etmesi

Rüyada sevgilinin terk etmesi eski defterlerin açılması nedeniyle iki kardeş arasında giderek çoğalan kırgınlıkların, yapılan fedakarlıklarla birlikte nihayete ereceğine ve iki kardeş arasındaki arzu edilen barış ortamının yeniden sağlanılacağına yorumlanır.

Rüyada sevdiğinden ayrılıp ağlamak

Rüyada sevdiğinden ayrılıp ağlamak yardımseverliği ilke edinmiş, arkadaşlarının iyiliğini isteyen, buna bağlı olarak ta saygıya layık görülen bir kadınla arkadaşlık yapılacağına tabir edilir.

Rüyada sevgili ile kavga etmek

Rüyada sevgili ile kavga etmek bir açıdan rüya sahibinin, arkadaşları için tüm imkanlarını seferber edebilen, dostlarının her zaman iyiliğini isteyen, bundan dolayı da doğal olarak çevresince sevilen bir insan olduğuna bir işarettir.

Rüyada eşinin evi terk ettiğini görmek

Rüyada eşinin evi terk ettiğini görmek dul bir kadının rüyasıysa, dürüstlük ve güvenilirliği ile tanınan, çok kazançlı bir ticaret yapan ve tam olarak uyum sağlayacağına kanaat ettiği biriyle çok güzel bir evlilik yapacağına yorulan bir rüyadır.

Rüyada Sevgilinin Senden Ayrılmak İstemesi

Rüyada Eski Sevgiliden Ayrıldığını Görmek

Rüyada eski sevgiliden ayrıldığını görmek bazı özel konular yüzünden akrabalar arasında ortaya çıkan kavgaların, daha sağlıklı kararlar alınmasıyla beraber tatlıya bağlanacağına ve akrabalar arasındaki beklenen huzur ortamının yakalanılacağına tabirlenir.

Rüyada Boşandığını Görmek Ve Ağlamak

Rüyada boşandığını görmek ve ağlamak insanların kötü günlerinde hep yanlarında olan, iyilik yapmaktan zevk alan, buna bağlı olarak ta dostları tarafından sevilen bir kimseyle ortaklık yapılacağına işaret etmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Sevdiğin Kişinin Başkasını Sevdiğini Görmek

Rüyada sevdiğin kişinin başkasını sevdiğini görmek bir açıdan rüyayı gören kişinin, yardım etmeyi seven, insanlara asla kötülük yapmayan, bunlardan dolayı da takdir toplayan bir kimse olduğu anlamında yorumlanır.
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

3 Yorum | Tüm Yorumlar
ilknur
Rüyamda eşim bana başka bir kadın olduğunu söylüyordu ayrılıyorduk. O kadını da gördüm çok çirkin bir kadındı kocamla ne işi vardı bilmiyorum olacak gibi bir şey değildi ama bilmiyorum bi gerçek payı var mıdır?
12 Nisan 2019
bayan krall
Sevdiğim bn den ayrılmak istemesi ne anlama gelir.?
05 Eylül 2018
öznur
üzgün bir kızın sevdiğinden ayrıldığını ve bunun üzerine hıçkırarak ağladığını görmek açıklar mısınız?
04 Haziran 2018