Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Kuş Saldırısına Uğramak

Rüyada kuş saldırısına uğramak bir türlü düzeltilemeyen işler yüzünden ortaya çıkan mali manadaki sıkışıklığın nihayet düzene girip, ortak kurulacak bir iş sebebiyle kazancın kademeli şekilde artış göstererek, maddi yönde özgürlüğünü eline almaya tabir edilen bir rüyadır. Kuşu elinde tutmak ticaretle alakalı işleri büyütmek yönündeki mücadelelerin, maddi manada fazlaca zengin olan eski bir tanıdığın desteğiyle maddi kazanç sağlayarak sahip olunan yeni mali şartların oluşturduğu ferahlamayla beraber mutluluk getirmesine işaret eden bir rüyadır. Kuşun konuştuğunu görmek maddi darlık yaşayanlar açısından bakarsak, parasal manada oldukça etkili olan bir arkadaştan mali yardım almaya ve oldukça sıkıntılı süreçler yaşanmasına neden olan parasal manadaki sorun çıkaran işlerin yerine rahatlığın gelmesine işaret eden bir rüya olarak yorumlanır. Kuşun kulağa girmesi yeterli gıda almamak nedeniyle sağlığını kaybetmeye fakat, kimi ilaçları düzenli kullanmak, tedavi sürecine ek olarak ta, düzenli uyku uyumak şartıyla yeniden sağlık bulunacağına işaret ettiği düşünülen bir rüyadır. Muhabbet kuşu görmek tedavilerin aksatılması halinde tedaviden olumlu bir sonuç alınamayacağına, bu nedenle iyi bir diyete başlanması ve bazı tıbbi sorunların ortaya çıkarılmasıyla ilgili işaret veren bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Kuşun Seni Isırdığını Görmek

Rüyada kuşun seni ısırdığını görmek beklentilerin karşılanmamasından dolayı ortaya çıkan parasal anlamdaki zor şartların, çekilen tonla dertten sonra, beklenti dışı bir gelişmeyle mevcut halinden çok daha fazla kar ederek, ekonomik olarak rahatlamaya erişerek refah düzeyinin artacağına yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada Kuşun Eline Konması

Rüyada kuşun eline konması yeni yatırımlar yapmaya yönelik düzenli ve gayretli çalışmaların, parasal manada sahip olduğu geniş imkanlarıyla tanınan eski bir tanıdığın desteğiyle ekonomik menfaat temin ederek edinilen yeni maddi olanakların nihayetinde güzel neticelerinin alınacağına işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Leş Yiyen Kuş Görmek

Rüyada leş yiyen kuş görmek mali alanda sıkıntıda olanlara yönelik bir yorumlamaya göre, maddi olarak sağladığı kazanımları oldukça fazla olan bir adamla iş kurmaya ve genel masrafların karşılanamamasına sebep olan ekonomik manadaki darlığın bitmesine yorumlanır.

Rüyada Kuşun Öldüğünü Görmek

Rüyada kuşun öldüğünü görmek sağlıksız ortamlarda çalışmak nedeniyle tedavisi zor bir hastalık yaşanacağına fakat, düzenli bir tedaviye başlamak ve destekleyici olarak sağlığa zararlı gıdaların terk edilmesi gibi şartlara uyulması halinde hastalığın sona ereceğine işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Parmağını Kuş Isırması

Rüyada parmağını kuş ısırması diyetin aksatılması halinde sağlık sorunlarının artabileceğine, biran evvel diyet programlarına uyulması ve tıbben kimi tedbirlerin alınmasında özenli davranmak gerektiğine işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Kuşun Gözü Gagalaması

Rüyada kuşun gözü gagalaması kalitesi yüksek bir yaşam sürmek maksadıyla, sistemli olarak çeşitli sporlar yapılmasının ve uyku düzeninin sağlanmasının zorunluluğuna tabir edilir.

Rüyada Kuş Saldırısına Uğramak
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar