Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Köpek Isırması ve Kanaması

Rüyada köpek ısırması ve kanaması rüyasını gören kişi bekar bir kadınsa, cömertliğiyle tanınan, ahiret hayatını önemseyen ve kendisini çok seven kültürlü bir beyle mutlu bir evlilik yapacağına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır. Bir köpeğin saldırısına uğramak ise, genç ve bekar bir erkeğin rüyasıysa, biraz alıngan, çok kazançlı bir ticaret yapan ve uzak akraba çevresinden olan orta yaşlı bir kadınla sözleneceğine işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Kolunu köpek ısırması rüyası yeni evli bir adam tarafından görülmüşse, özellikle, iyi bir iş sahibi olmakla ilgili kurmuş olduğu hayalin hayırlı neticelerinin alınacağına çıkabilecek bir rüyadır. Rüyada bir kişiyi köpeklerin parçalaması da bazı yanlış anlaşılmalar sebebiyle kuzenler arasında uzun süredir devam eden problemlerin, yaşanan büyük bir sevinç vesilesiyle anlaşmaya bağlanacağına ve kuzenler arasındaki çok istenen mutluluğun yeniden sağlanılacağına yorum yapılır.

Rüyada elini köpek ısırması

Rüyada elini köpek ısırması rüyasını gören kişi genç bir kadınsa, ilişkilerini sevgi ve saygıyla yürüten, maddi olanakları geniş olan ve kendisinden çok hoşlanan bir kişiyle mutlu bir evlilik yapacağına işaret eden bir rüyadır.

Rüyada köpeğin saldırısına uğramak

Rüyada köpeğin saldırısına uğramak rüyasını gören erkekse, iyi huylu, ekonomik olarak durumu oldukça iyi olan ve kendisinden çok hoşlanan okumuş bir genç kızla mutlu ve huzurlu bir yuva kuracağına tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada kolunu köpek ısırması

Rüyada kolunu köpek ısırması rüyası evli bir erkek tarafından görülmüşse, en nihayetinde, dargın olduğu bir kişiyle barışmak yönündeki yaptığı planların olumlu neticeleneceğine yorulur.

Rüyada köpek tarafından parçalanmak

Rüyada köpek tarafından parçalanmak bazı hakların verilmemesi yüzünden sevgililer arasında ortaya çıkan kalp kırgınlıklarının, yaşanan büyük bir sevinç vesilesiyle tatlıya bağlanarak sonlanacağına ve sevgililer arasındaki çok istenen huzur ortamının sağlanacağına tabirlenir.

Rüyada Köpek Isırması ve Kanaması
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

1 Yorum | Tüm Yorumlar
nedim
rüyamda küçük kıvırcık tüylü bir köpek vardı elimi uzattım biraz seviyim dedim nasılsa elimi birden kaptı baktın parmağımı koparmış her yer kan içinde kaldı sizce yorumu nedir
21 Aralık 2016