Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Kedinin Fare Yemesi

Rüyada kedinin fare yemesi geçmişten gelen borçlar sebebiyle ortaya çıkan maddi manadaki düzensizliklerin iyileşmeye başlayıp, hiç akla gelmeyecek bir yerden alınan destek sayesinde ilerleyen hayatında daha fazla para kazanarak, ekonomik açıdan sözü geçen biri haline gelmeye tabir edilen bir rüyadır. Kedi fare kavgası görmek iş hayatında yeni atılımlar yapmakla ilgili çalışmaların, maddi açıdan sahip olduğu geniş imkanlarıyla tanınan biriyle ortaklık edip kazanç sağlayarak elde edilen yeni mali olanakların nihayetinde gelen ferah ortamla beraber güzel sonuçlarının alınmasına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır. Evde kedinin fare yakalaması ticari zor şartlar içerisinde olanlar açısından değerlendirilince, mali anlamda fazlaca etkin rolü olan eski bir tanıdığın desteğiyle ekonomik menfaat temin etmeye ve bu nedenle psikolojik manada da türlü sıkıntılar çıkaran mali manadaki belli imkansızlıkların yerini rahatlığa terk etmesine işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Köpeğin kediyi kovalaması edilen hakaretler sebebiyle kuzenler arasında süregelen problemlerin, büyüklerin de araya girmesiyle beraber nihayete ereceğine, bu nedenle kuzenler arasındaki çok istenen huzurun yeniden sağlanılacağına tabir edilir.

Rüyada Kedinin Fare Yakalaması

Rüyada kedinin fare yakalaması uzun süredir düzene sokulamayan maddi yöndeki son derece zorlayıcı şartların, bu kadar çilenin çekilmesinden sonra, kazancı yüksek bir işe girmekle beraber gelirlerin artış göstererek, maddi manada büyük atılımlar yapabilecek güce ulaşmaya yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada Kedinin Fare Kovalaması

Rüyada kedinin fare kovalaması eskiyen eşyaların yenilerini almak yönündeki sarf edilen eforun, mali manada yeterince zengin olan eski bir tanıdığın desteğiyle ekonomik menfaat temin ederek edinilen güçlü parasal olanakların sunduğu imkanlarla hayırlı sonuçlarının alınmasına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada Kedinin Fareyle Oynadığını Görmek

Rüyada kedinin fareyle oynadığını görmek ticari anlamda imkansızlık içerisinde olanlarla alakalı yoruma göre, ekonomik manada fazlaca imkanı olan birisiyle kazançlı bir işe girmeye ve bu vesileyle kar getirmeyen ticari faaliyetler yüzünden yaşanan ekonomik anlamdaki sorun çıkaran işlerin yerini rahatlamanın almasına tabir edilir.

Rüyada Kedinin Fareyi Emzirmesi

Rüyada kedinin fareyi emzirmesi yapılan saygısızlıklar sebebiyle rüya sahibinin kardeşiyle arasında meydana gelen çekişmelerin, atılan karşılıklı adımlardan sonra yerini sükunete bırakacağına, bu sayede rüya sahibinin kardeşiyle arasındaki istenen mutluluk ortamının sağlanılacağına tabir edilir.

Rüyada Köpeğin Fare Yediğini Görmek

Rüyada köpeğin fare yediğini görmek rüyasını gören kişi evlenmeyi düşünen bir erkekse, insan ilişkilerinde başarılı, geçmiş yıllarda bir evlilik yaşamış ve uyumlu bir ilişki kurabileceğini düşündüğü yakışıklı bir genç kızla mutlu bir aile kuracağına çıkması muhtemel bir rüyadır.

Rüyada Kedinin Fare Yemesi
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar