Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada eski sevgili tarafından kıskanılmak

Rüyada eski sevgili tarafından kıskanılmak rüyasını evliliği düşleyen bir kadın görmüşse, çok neşeli, epeyce fazla maddi imkanı olan ve kendisine görücü olarak gelen yakışıklı bir gençle ömür boyu mutlu olacağı bir evlilik yapacağına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada eski sevgili yüzünden ağlamak rüyasını gören kişi bekar bir erkekse, biraz utangaç, geniş ekonomik imkanları bulunan ve ortak bir tanıdık aracılığıyla tanıştığı yakışıklı bir genç kızla mutlu bir aile kuracağına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır. Rüyada eski sevgili kavga etmek rüyasını gören evli bir kişiyse, en sonunda, yurtdışı tatile çıkmakla ilgili arzusunun hayırlı bir şekilde netice vereceğine yorulması mümkün olan bir rüyadır. Rüyada eski sevgili ile evlenmek edilen hakaretler sebebiyle kuzenler arasında gündeme gelen geçimsizliklerin, karşılıklı iyi niyet gösterilmesiyle birlikte uzlaşmayla sonuçlanacağına, böylece de kuzenler arasındaki huzurun sağlanacağına yorumlanır.

Rüyada eski sevgili ile görüşmek

Rüyada eski sevgili ile görüşmek rüyasını bekar bir kadın görmüşse, insan ilişkilerinde başarılı, daha önce mutsuz bir evlilik yaşamış ve ortak bir tanıdık aracılığıyla tanıştığı sevdiği bir erkekle mesut bir evlilik yapacağına yönelik işaret eden bir rüyadır.

Rüyada eski sevgili ile evlenmek

Rüyada eski sevgili ile evlenmek akrabalar arasında meydana gelen takışmaların, çekilen türlü sıkıntılardan sonra nihayet bulacağına, akrabalar arasındaki özlemle beklenen sağlıklı ortamın sağlanılacağına tabir edilir.

Rüyada eski sevgili yüzünden ağlamak

Rüyada eski sevgili yüzünden ağlamak rüyasını gören kişi erkekse, dürüstlüğe değer veren, ekonomik olarak durumu oldukça iyi olan ve uzak akraba çevresinden olan birisiyle mesut bir evlilik yapacağına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada eski sevgili kavga etmek

Rüyada eski sevgili kavga etmek rüyası yeni evlenmiş bir adam tarafından görülmüşse, belli bir zaman sonra, iş sahibi olmak ile ilgili yaptığı planların hayırlı sonuçlarının alınacağına yorulması gereken bir rüyadır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar