Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Eşinin Teyzesini Görmek

Rüyada eşinin teyzesini görmek açılan bazı zararlar sebebiyle rüya sahibinin abisiyle arasında devam eden şiddetli tartışmaların, büyüklerin de araya girmesiyle beraber sona ereceğine, böylece de rüya sahibinin abisiyle arasındaki özlemle beklenen barışçıl ortamın tekrar sağlanılacağına yorumlanır. Annenin kız kardeşinin görülmesi, insanların kötü günlerinde hep yanlarında olan, hiç kimsenin kötülüğünü istemeyen, bu davranışlarıyla sevgiye layık görülen birisiyle iş gezisine gidileceğine yorumlanır. Rüyada uzaktan akrabalardan birisine rastlanması bazı değerlendirmelere göre rüya sahibinin, imkanlarını cömertçe paylaşan, insanlara kötülük yapmaktan korkan, bu özellikleriyle dostları tarafından sevilen birisi olduğu anlamında yorumlanır. Teyze rüyasını gören kişi şayet kadınsa, sevdiğini mutlu etmeyi bilen, her zaman maneviyat odaklı hareket eden ve iyi tanıdığı yakışıklı bir adamla sözleneceğine yorulan bir rüyadır.

Rüyada eşinin akrabasını görmek

Rüyada eşinin akrabasını görmek rüya sahibinin kardeşiyle arasında gittikçe artan geçimsizliklerin, yaşanan büyük bir sevinç vesilesiyle yerini sükunete bırakacağına, bu nedenle rüya sahibinin kardeşiyle arasındaki arzu edilen barış halinin sağlanılacağına yorumlanır.

Rüyada annenin kız kardeşini görmek

Rüyada annenin kız kardeşini görmek elindeki imkanları başkalarıyla paylaşan, iyilik yapmaktan keyif alan ve bu özellikleri sayesinde de arkadaşlarınca çok sevilen ve saygı duyulan biriyle tanışılacağına yorulması gereken bir rüyadır.

Rüyada uzaktan akraba görmek

Rüyada uzaktan akraba görmek bir açıdan rüyayı gören kimsenin, zor ve sıkıntılı günlerinde arkadaşlarına destek veren, kul hakkına karşı çok dikkatli davranan ve bu davranışlarından dolayı da dostları tarafından sevilen bir kişi olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada teyze görmek

Rüyada teyze görmek evlilik çağında bir kadının rüyasıysa, dürüstlük erdemine sahip, daha önce hiç evlenmemiş ve kendisini çok beğenen yakışıklı bir adamla imrenilecek bir evlilik yapacağına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Eşinin Teyzesini Görmek
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

1 Yorum | Tüm Yorumlar
Önder
Düğün için alışverişe gidiyoruz eşimin akrabaları da var. Bir mağazaya giriyoruz oradan bir şeyler alırken eşimin büyük teyzesi satıcı kızla tartışıyor hemen araya girip ayırmaya çalışıyorum eşimse hala alışverişe devam ediyor tabiri neye işarettir?
04 Aralık 2018