Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Eşinin Askere Gittiğini Görmek

Rüyada eşinin askere gittiğini görmek; oldukça sıkıntılı süreçler yaşanmasına neden olan maddi anlamdaki zor şartların artık sona erip, aileden görülecek yardımla beraber mevcut durumundan çok daha fazla kazanç sağlayarak, maddi manada büyük bir zenginlik kazanılacağına tabir edilir. Askere gitmek üzere olan koca rüyası, ev sahibi olmaya veya araba almaya ilişkin yapılan planların, ekonomik yönde sahip olduğu geniş imkanlarıyla tanınan birinin yardımını alarak sahip olunan imkanlar sebebiyle hayırlı neticelerinin alınacağına tabir edilmesi gereken bir rüyadır. Rüyada askere gittiğini görmek ve ağlamak parayla ilgili kısıtlı şartlara sahip olanlara yönelik bir yorumlamaya göre, mali yönde geniş imkanlarıyla tanınan bir kimseyle tanışmaya ve bu sayede senelerdir belli bir standart oturtulamayan ekonomik anlamdaki kısıtlanmışlığın sona ermesine tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır. Erkek rüyacının karısının askere gittiğini görmekde, yapılan bazı hatalar yüzünden kardeşler arasında uzunca zamandır devam eden çekişmelerin, büyüklerin de araya girmesiyle beraber nihayet bulacağına ve kardeşler arasındaki mutluluk ortamının tekrar sağlanılacağına tabir edilir. Tekrardan askerlik hizmetinde buluduğunu görmekse boşanmış ve tekrar evlenmeyi düşünen bir kadının rüyasıysa, sosyal ilişkileri sağlam, daha önce hiç evlenmemiş ve kendisini çok seven bir gençle evleneceğine yorum yapılır.

Rüyada eşini askere uğurlamak

Rüyada eşini askere uğurlamak oldukça sıkıntılı süreçler yaşanmasına neden olan mali yöndeki düzensizlik halinin tersine dönüp, beklenti dışı bir gelişmeyle eski durumuna oranla çok daha fazla kar ederek, maddi anlamda hayallere çok daha kısa zamanda ulaşılacağına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada eşini askere giderken görmek

Rüyada eşini askere giderken görmek borçlardan kurtulmaya yönelik sarf edilen eforun, mali olarak sağladığı kazanımları oldukça fazla olan biriyle ortaklık edip kazanç sağlayarak ele geçen mali imkanlar sebebiyle pozitif sonuçlarının alınmasına tabir edilmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada askere gittiğini görmek ve ağlamak

Rüyada askere gittiğini görmek ve ağlamak mali kısıtlı imkanlar içerisinde olanlardaki psikolojiye göre yorumlanırsa, ekonomik açıdan zengin olanaklara sahip olan birisiyle mali ortaklığa girip para kazanmaya ve böylece kar edilemeyen işlerden dolayı yaşanan mali anlamdaki eksikliğin sona ermesine yorumlanır.

Rüyada kadının askere gittiğini görmek

Rüyada kadının askere gittiğini görmek hakaret içeren sözler yüzünden aile arasında giderek çoğalan sıkıntıların, yapılan fedakarlıklarla birlikte anlaşmayla sonuçlanacağına, böylece de aile arasındaki saadet halinin eskisi gibi olacağına tabir edilir.

Rüyada eşinin tekrar asker olduğunu görmek

Rüyada eşinin tekrar asker olduğunu görmek rüyasını evliliği düşleyen bir erkek görmüşse, saygılı kişiliğiyle bilinen, daha evvel bir kere evlenip boşanmış ve huyu huyuna uygun güzel bir kişiyle herkesi imrendirecek bir evlilik yapacağına tabir edilir.

Rüyada Eşinin Askere Gittiğini Görmek

Rüyada Asker Eğlencesi Görmek

Rüyada asker eğlencesi görmek neredeyse senelerdir gündemde olan parasal anlamdaki kısıtlayıcı dönemin düzene girip, tahmin edilmeyen bir yerden gelen destekle birlikte gün geçtikçe zenginleşerek, parasal yönde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayata kavuşacağına tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır.

Rüyada Oğlunun Askere Gittiğini Görmek

Rüyada oğlunun askere gittiğini görmek kar getirecek bir ticaret yapmaya yönelik gayret ve çabaların, parasal olarak oldukça etkili olan arkadaşla ortaklık yapıp mali açıdan büyüyerek edinilen ekonomik imkanların imkan sağladığı durumla birlikte pozitif sonuçlarının alınmasına tabir edilir.

Rüyada Savaşın Ortasında Kalmak

Rüyada savaşın ortasında kalmak maddi kısıtlanmışlık yaşayanlardaki psikolojiye göre yorumlanırsa, parasal yönde zenginliğe sahip birisiyle kazancı yüksek bir iş yapmaya ve bu vesileyle atılan yanlış adımlar yüzünden gündeme gelen ekonomik anlamdaki kaygı verici durumların sona ermesine işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Kadın Asker Görmek

Rüyada kadın asker görmek saygısız davranışlar yüzünden iş yerindeki arkadaşlarıyla arasında bir süredir devam eden problemli ilişkilerin, dostların araya girmesiyle birlikte uzlaşmaya bağlanacağına, iş yerindeki arkadaşlarıyla arasındaki muhabbetin sağlanacağına yorumlanır.
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

7 Yorum | Tüm Yorumlar
şule
rüyamda kardeşimle birlikte eşiminde askere gittiğini gördüm kardeşim yakın zamanda asker olacak psikolojik olarak etkilendim galiba
17 Ağustos 2019
Tuğçe
Rüyamda büyük bir savaş çıkmış bizim ülkemizde savaşa katılacakmış kocamla oğlumu da askere çağırıyorlar ama ben oğlum küçük diye göndermek istemiyorum. Oğlum yinede gitmek istediğini söylüyor ve babasıyla birlikte savaşmaya gidiyorlar.
16 Nisan 2019
Belma
Oğlumla kocam aynı gün askere gidiyorlar bende çantalarını hazırlıyorum ikisininde saçları asker tıraşı kesilmiş onları kapıdan uğurluyorum.
14 Aralık 2018
Kader
Esim askere gidiyodu uzulüyordum aglıyom allah asker eşlerine sabir versin
09 Ağustos 2018
Yeşim
Rüyamda eşim askere gitmişti bende diyorum ama nasıl olur askerliğini yapmıştı telefonda konuşuyoruz o sayılmazdı diyor 20 gün yapıp gelmiştim o zaman diyor hayır olsun inşallah
22 Mart 2018
Balcicek
Ruyamda eşim askere gitmişti çok ağlıyordum :(
28 Ocak 2018
Seher yılmaz
Rüyamda canım Eşim tekrar Askere gitmis ve çok üzülmüştüm! Allahım tekrar rüyada dahi olsa yaşatmasın... Amiiiiiiiiinn. Tüm. Asker Annelerinin ve. Asker eşlerinin.. Rabbim yar ve yardımıcısı olsun... Amiiiiinn
29 Aralık 2017