Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Eşimin Erkek Kardeşini Görmek

Rüyada eşimin erkek kardeşini görmek çıkarılan dedikodular sebebiyle rüya sahibinin babasıyla arasında epeydir süregelen kırgınlıkların, yapılan diyalogların işe yaraması sonucunda nihayet bulacağına, bu sebeple rüya sahibinin babasıyla arasındaki özlem duyulan mutluluğun eski haline döneceğine tabir edilir. Eşinin ailesinden birilerini görmek fesatlık nedir bilmeyen, yüksek manevi değerlere sahip olan ve bu özellikleri sayesinde de sevgiye layık görülen bir kadınla birlikte iş kurulacağına yorulur. Görümce rüyaları da bazı değerlendirmelere göre rüyayı gören kimsenin, imkanlarını cömertçe paylaşan, insan haklarına karşı hassas olan ve bu ahlakları sayesinde de sevilen sayılan ve aranan birisi olarak bilindiğine işaret eder.

Rüyada kaynını görmek

Rüyada kaynını görmek bir takım yanlış anlaşılmalar nedeniyle rüya sahibinin annesiyle arasında giderek artan sorunlu ilişkilerin, çekilen onca sıkıntının ardından sona ereceğine, rüya sahibinin annesiyle arasındaki çok istenen barış halinin tekrar sağlanılacağına yorumlanır.

Rüyada eski eşinin ailesini görmek

Rüyada eski eşinin ailesini görmek insanların arkasından iş çevirmeyen, iyilik yapmaktan zevk alan ve bu özellikleri sayesinde de her kes tarafından sevilip sayılan ve aranan birisiyle tanışılacağına çıkması muhtemel bir rüyadır.

Rüyada görümce görmek

Rüyada görümce görmek bir değerlendirmeye göre rüyayı gören kimsenin, insanların dedikodusunu yapmayan, haramı helali bilen, bu nedenlerden dolayı da insanların sevgisini kazanan biri olduğu anlamında yorumlanır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

2 Yorum | Tüm Yorumlar
latife
rüyamda kocamın abisiyle karısı bize yemeğe geliyorlar karısı hamileymiş onu kutluyoruz gülüp eğleniyoruz güzel bir rüyaydı
14 Aralık 2018
gülsüm
Geçen rüyamda eşimle en küçük kardeşi hararetli şekilde tartışıyorlardı sonrasında da kavga dövüş başladı ben araya girmek istesemde onları ayıramadım aslında araları fena değildir anlamı ne sizce?
24 Kasım 2018