Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Birini Kurtarmak

Rüyada birini kurtarmak bekar bir kadının rüyasıysa, yüksek düzeyde ahlaklı, maddi açıdan imkanları geniş olan ve iyi tanıdığı yakışıklı bir erkekle mutlu ve huzurlu bir yuva kuracağına tabir edilir. Birini ölümden kurtarmak bekar bir erkeğin rüyasıysa, son derece anlayışlı, pek çok işyeri sahibi olan ve tam olarak uyum sağlayacağına kanaat ettiği genç bir bayanla hayalini kurduğu mutlu evliliği yapacağına tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır. Yangından birini kurtarmak görmek rüyasını gören evli bir adamsa ve rüya sabah ezanı okunurken görülmüşse, iyi bir iş sahibi olmaya yönelik dileğinin gerçek olacağına işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir. Birini ölümden kurtarmak ticaret alanında sıkıntıda olanlarca görülen bir rüya olarak yorumlanırsa, parasal açıdan sahip olduğu geniş olanaklarıyla bilinen birisinin desteğini almaya ve bununla birlikte alınan borçların ödenememesine sebep olan ekonomik manadaki sıkıntılı durumların yerini ekonomik güçlenmenin almasına işaret ettiği düşünülen bir rüyadır.

Rüyada Birini Ölümden Kurtarmak

Rüyada birini ölümden kurtarmak lafların yanlış anlaşılması nedeniyle arkadaşlar arasında bir süredir devam eden sorunlu ilişkilerin, aile büyüklerinin müdahalesiyle birlikte anlaşmayla sonuçlanacağına ve böylelikle arkadaşlar arasındaki çok arzulanan huzurlu ilişkinin yeniden sağlanılacağına tabirlenir.

Rüyada Yangından Birini Kurtarmak Görmek

Rüyada yangından birini kurtarmak görmek arkadaşlarının kötü günlerinde desteğini esirgemeyen, maneviyata son derece büyük önem veren, bu sebeplerle de dostları tarafından sevilip sayılan genç birisiyle beraber bir iş kurulacağına tabir edilir.

Rüyada Birini Boğulmaktan Kurtarmak

Rüyada birini boğulmaktan kurtarmak bir değerlendirmeye göre rüyayı gören kişinin, insanların dedikodusunu yapmayan, hiç kimsenin hakkını yemeyen ve bu davranışlarından dolayı da çevresinde sevilen bir kişi olarak tanındığına tabir edilir.

Rüyada Hayat Kurtarmak Neye İşarettir?

Rüyada hayat kurtarmak bekar bir kadının rüyası ise, çok eğlenceli, geniş ekonomik imkanları bulunan ve sorunsuz bir ilişki kurabileceği karakterde yakışıklı bir gençle gerçekten mutlu olacağı bir yuva kuracağına yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada Birini Borçtan Kurtarmak

Rüyada birini borçtan kurtarmak rüyasını dul bir erkek görmüşse, insan ilişkilerinde başarılı, ekonomik açıdan büyük olanaklara sahip olan ve huyu huyuna uygun bir kişiyle mutlu bir aile kuracağına işaret etmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Birini Uçurumdan Düşerken Kurtarmak

Rüyada birini uçurumdan düşerken kurtarmak rüyasını gören kişi yeni evli bir kadınsa tatil yapmak yönündeki dileğinin gerçek olacağına yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada Birini Kurtarmak İçin Suya Atlamak

Rüyada birini kurtarmak için suya atlamak ticari sorunları olanlardaki psikolojik duruma göre bir yorum yapılırsa, parasal anlamda zenginlik içerisinde yaşayan tanıdık bir kimsenin desteğini almaya ve bu vesileyle kar sağlanamayacak işlerle uğraşmak yüzünden beliren maddi manadaki imkansızlıkların nihayetlenmesine tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar