Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Başı Açık Birini Kapalı Görmek

Rüyada başı açık birini başörtülü görmek söylenen yalanlar yüzünden akrabalar arasında uzunca zamandır devam eden meselelerin, iyi niyetli davranışlarla birlikte uzlaşmayla sonuçlanacağına, böylelikle akrabalar arasındaki hasreti çekilen muhabbet ortamının tekrar kazanılacağına yorumlanır. Açık bir kızı kapalı görmek insanların sırlarını asla açık etmeyen, kul hakkına çok önem veren, bu nedenlerden dolayı da insanların sevgisini kazanan bir kadınla seyahat yapılacağına yorumlanır. Kapalı bayan rüyaları bir anlamda rüya sahibinin, insanlara yardımcı olmaktan mutluluk duyan, kötülük yapmaktan hoşlanmayan, bu sebeplerle de çevresinde sevilen bir insan olduğunun bir göstergesidir. Rüyada başı kapalı kadınlar görmek bekar bir kadının rüyası ise, son derece dürüst, oldukça geniş mali olanaklara sahip olan ve eskiden beri tanıdığı bir kimseyle huzur içerisinde sürecek bir evlilik yapacağına tabir edilir. Bir şekilde tanıdık birinin kapandığına şahit olmak, bekar bir erkeğin rüyasıysa, çevresi tarafından sevilen, pek çok işyeri sahibi olan ve bir arkadaşının tanıştırdığı yakışıklı bir kadınla huzur içerisinde sürecek bir evlilik yapacağına yorulması gereken bir rüyadır.

Rüyada açık birini başörtülü görmek

Rüyada açık birini başörtülü görmek vaatlerin yerine getirilmemesi nedeniyle rüya sahibinin babasıyla arasında meydana gelen tartışmaların, karşılıklı atılan iyi niyetli adımlarla birlikte uzlaşmaya bağlanacağına ve rüya sahibinin babasıyla arasındaki arzu edilen barış halinin eskisi gibi olacağına yorulur.

Rüyada açık bir kızı kapalı görmek

Rüyada açık bir kızı kapalı görmek dostlarının kötü günlerinde hep destek olan, kötü sayılan davranışlardan kaçınan, buna bağlı olarak ta herkesin sevgisi kazanmış genç birisiyle arkadaşlık yapılacağına tabir edilmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada kapalı bayan görmek

Rüyada kapalı bayan görmek bir anlamda rüyayı gören kimsenin, insanların yardımına koşan, her türlü kötülükten uzak duran ve bu özellikleri sayesinde de çevresinde sevilen bir insan olarak tanındığına işaret eder.

Rüyada başı kapalı kadınlar görmek

Rüyada başı kapalı kadınlar görmek rüyasını genç bir kadın görmüşse, yumuşak huylu, maddi ve manevi açıdan kuvvetli ve kendisini çok beğenen yakışıklı bir gençle hayal ettiği aileye sahip olacağına tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada tanıdık birinin kapandığını görmek

Rüyada tanıdık birinin kapandığını görmek boşanmış ve tekrar evlenmeyi düşünen bir erkeğin rüyasıysa, herkesin güvendiği, mutsuz bir evlilik yaşayıp boşanmış ve daha önceden tanıdığı bir kimseyle hayat boyu mutlu olacağı bir yuva kuracağına yorumlanır.

Rüyada Başı Açık Birini Kapalı Görmek
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

7 Yorum | Tüm Yorumlar
nesrin
Yani anladığım kadarıyla hayırlı iyi bir rüyaymış özet geçiyim dedim.
28 Ocak 2017
Ayça
İki tane kız var bunlar birbirleriyle bir şey tartışıyorlar bende merak ediyorum yanlarına gidiyorum. Ne olduğunu soruyorum kızlardan birisi annesinin ona kapanması söylediğini ama kapanmak istemediğini söylüyor. Yanında ki de kardeşiymiş onda şal gibi bir şey var, kardeşini annesine şikayet edeceğini söylüyormuş. Bende kıza daha yaşın küçük ilerde kapanırsın diyorum ama öbür kız ona kızıyor hemen eve gidelim deyip, gidiyorlar. Bende kapalı biri değilim ama hiç aklımda da böyle bir şey yoktu rüyamın yorumunu merak ediyorum acaba neyin sembolü diye.
02 Ağustos 2019
Elanur
Çok güler yüzlü nur yüzlü bir kızla konuşuyordum fakat kız zannedersem Araptı söylediklerini yarım yamalak anlamaya çalışıyordum beyaz boynundan kapalı bir örtü takmıştı rüyamda bir anlam varmı?
18 Temmuz 2019
Melda
Ben büyük bir kalabalık gördüm kalabalıkta bir genç bir kız dikkatimi çekti bu kız çantasından beyaz bir baş örtüsü çıkartıp başını bağladı. Sonra yanında ki arkadaşlarından bir kaçı da aynısını yaptı onlarınki de aynı renkti.
15 Nisan 2019
Atakan
Rüyamda eşimin kapandığını gördüm normalde hiç kapalı olduğunu görmedim kendi ailesi annesi kapalı.
14 Aralık 2018
nail
çok büyük bir camideyim namaz kılan dua eden insanlar var içlerinde de bir tane başı açık sarışın çok güzel bir kadın oda başını kapatıp ibadet ediyordu böyle bir süre seyrettim onları
21 Kasım 2018
kudret
daha önceden çok açık giyimli bir tanıdığı yeşil renkli türbanla görmek nedir kısaca açıklar mısınız?
12 Temmuz 2018