Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Babanın Dayak Yediğini Görmek

Rüyada babanın dayak yediğini görmek beklenen şeylerin yerine gelmemesi sebebiyle ortaya çıkan maddi manadaki eksiye gidişin aksine, resmi bir işten kazanılan paranın gelmesiyle birlikte eski durumuna oranla çok daha fazla kar ederek, parasal açıdan imrendirecek bir varlığa kavuşmaya tabir edilir. Babayı sıkıntı içinde görmek epeycedir araştırılan ticari işlere girmek yönündeki özverili çabaların, mali açıdan zengin olduğu bilinen birinin yardımıyla ayağa kalkarak ele geçen yeni güçlü parasal olanakların imkan sağladığı durumla birlikte güzel neticelerinin alınmasına işaret eden bir rüyadır. Babanın birileriyle tartıştığını görmek ticari açıdan olanaksızlık yaşayanlara göre bir tabir yapmak gerekirse, ekonomik açıdan son derece geniş imkanları olan bir adamla ortak olmaya ve bununla beraber epeyce zamandır devam eden maddi manadaki darlık halinin sonlanmasına işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir. Anne babanın kavga ettiğini görmek geçmişte yaşanan bazı konular sebebiyle kuzenler arasında devam eden kırgınlıkların, karşılıklı atılan iyi niyetli adımlarla birlikte uzlaşmayla sonuçlanacağına, bu sayede kuzenler arasındaki çok istenen muhabbet ortamının tesis edileceğine yorumlanır.

Rüyada Babadan Dayak Yemek Ve Ağlamak

Rüyada babadan dayak yemek ve ağlamak yorucu bir işte çalışmak nedeniyle sağlığın bozulacağına ancak, tıbbi destek almak, tedaviyi desteklemek için de, spora başlamak şartlarını yerine getirmek koşuluyla hastalıktan kurtulunacağına çıkması beklenen bir rüyadır.

Rüyada Babanın Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada babanın kavga ettiğini görmek tıbbi kontroller usule uygun şekilde yapılmazsa tedavi seyrinin olumsuz ilerleyeceğine, biran evvel iyileşmek için de, doktor tavsiyesine uyulmasıyla birlikte bazı tıbbi problemlerin çaresine bakılmasına olan ihtiyacı vurgulayan bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Babanın Dövüldüğünü Görmek

Rüyada babanın dövüldüğünü görmek sürekli olarak ilaç kullanmak zorunda kalmamak için, belli bir düzen içerisinde çeşitli sporların yapılmasının ve sosyal aktivitelerde bulunulmasının önemini vurgulayan bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Babam Beni Dövüyordu

Rüyada babamın çocuğunu dövmesi kar sağlanamayacak işlerle uğraşmak yüzünden beliren ekonomik anlamdaki kötüye gidişin tersine, yeni bir iş kapısının açılması vesilesiyle zamanla zenginleşerek, parasal yönde alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağı bir konuma ulaşmaya yorum yapılır.

Rüyada Babadan Yumruk Yemek

Rüyada babadan yumruk yemek iş hayatında yeni atılımlar yapmakla ilgili düzenli ve gayretli çalışmaların, parasal manada oldukça etkili olan bir adamla iş kurarak ele geçen yeni maddi imkanların getirisi sayesinde sevindirici neticelerinin alınacağına işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Ölmüş Babanın Vurması

Rüyada ölmüş babanın vurması maddiyatla ilgili beklentileri olanlara göre bakarsak, ekonomik açıdan önemli oranda imkanları olan birisiyle parasal ilişki kurup menfaatlenmeye ve bununla birlikte alınan borçların ödenememesine sebep olan mali anlamdaki olanaksızlıkların nihayete ermesine tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada Babadan Tekme Yemek

Rüyada babadan tekme yemek lafların yanlış anlaşılması nedeniyle rüya sahibinin akrabasıyla arasında gittikçe artan şiddetli tartışmaların, aile büyüklerinin müdahalesiyle birlikte uzlaşmaya bağlanacağına, bu sebeple rüya sahibinin akrabasıyla arasındaki çok istenen barış halinin eskiye döneceğine tabir edilir.

Rüyada Babanın Dayak Yediğini Görmek
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar