Güncel Tabir

İyi bir rüya tabiri mutlaka kişiye özel yapılmalıdır. Burada ki tüm yorumların fikir amaçlı olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada aldatıldığı için ağlamak

Rüyada aldatıldığı için ağlamak rüyasını gören kişi bekar bir kadınsa, sevdiğini mutlu etmeyi bilen, eski karısından boşanmış ve uzaktan akrabası olan bir kişiyle huzurun eksik olmadığı bir evlilik yapacağına çıkması beklenen bir rüyadır. Rüyada aldatıldığı için boşanmak bekar bir erkeğin rüyasıysa, biraz kıskanç, geçmiş yıllarda bir evlilik yaşamış ve eskiden de tanıdığı bir kimseyle evlilikle sonuçlanacak bir ilişkiye başlayacağına işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir. Rüyada alışveriş merkezinde gezmek rüyasını gören kişi evli bir kadınsa hac yapmaya ilişkin olarak düşündüğü şeylerin olumlu bir neticeye varacağına tabir edilen bir rüyadır. Rüyada akvaryumda balık görmek edilen hakaretler sebebiyle anne baba arasında gündeme gelen takışmaların, yaşanan onca üzüntüden sonra nihayete ereceğine ve anne baba arasındaki özlem duyulan huzur ortamının yeniden sağlanılacağına tabir edilir.

Rüyada aldatıldığı için ayrılmak

Rüyada aldatıldığı için ayrılmak rüyasını evliliği düşleyen bir kadın görmüşse, dürüstlüğe değer veren, maneviyat odaklı bir yaşam süren ve kendisiyle evlenmek isteyen okumuş bir erkekle mutlu bir evlilik yapacağına işaret eder.

Rüyada aldatıldığı için boşanmak

Rüyada aldatıldığı için boşanmak rüyasını gören dul bir erkekse, iyi huylu ve anlayışlı, manevi değerleriyle ön planda olan ve kendisini çok beğenen sevdiği bir bayanla herkesi imrendirecek bir evlilik yapacağına çıkabilecek bir rüyadır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar